Menü
Sepetim

Endüstriyel Mutfak

Mutfağınızda kullanabileceğiniz şık bir tartı aletidir. Özellikler: Yüksek hassasiyetli ölçüm sensörü Otomatik açma/kapama Düşük pil ve aşırı yük göstergesi Geniş LCD ekran 5 kg - 1 gram arası tartma kapasitesi. 10 kg..
432,22TL
 Metal duy ucundan ve silikon krema torbasından oluşan set, yaptığınız kremaları desenli bir şekilde sunmanıza yardımcı olur. İstediğiniz desendeki duy ucunu krema sıkma torbanızın içerisine yerleştirin,kremanızı doldurun ve krema ile süslemek istediğiniz ürünün üzerine kendinize özgü deseni..
324,17TL
Mutfağınızda kullanabileceğiniz şık bir tartı aletidir. Özellikler: Yüksek hassasiyetli ölçüm sensörü Otomatik açma/kapama Düşük pil ve aşırı yük göstergesi Geniş LCD ekran 5 kg - 1 gram arası tartma kapasitesi. Bölüm: 2 kg için 1gr, 5 kg için 2 gram. Geniş, şeffaf, bulaşık makinesind..
540,28TL
Dondurma servisinin en keyifli ve basit hali!Dondurmanızı servis yaparken kullanmanız için tasarlanmış yepyeni bir dondurma kaşığı,  kepçe benzeri tasarımı ile dondurmayı kolayca alabilirsiniz. Yapışmaz özelliği sayesinde dondurma kaşıktan kolayca servis kasesine alınmaktadır.Özellikleri:Kalite..
180,09TL
En: 8 cmBoy: 8 cmYükseklik: 30 cmFarklı renk seçenekleri mevcuttur.Stok durumuna göre renk farklılık gösterebilir...
144,07TL
 Pasta Dilimleyici 12 Dilim Plastik Pasta BölücüPasta bölme aparatımız ile pastalarınızı eşit olarak rahatlıkla bölüp ikram edebilirsiniz.Sizlere özel.Ölçüsü: 26 cmDilim ölçüsü: 9 cm ..
108,06TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)