Menü
Sepetim

Metal Kurabiye Kalıpları

Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz ayak modeli metal kopat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 9,2 cm  En: 6,3 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ile kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz balık figürlü metal kopat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 7 cm  En: 7,5 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz bayan giysisi modeli metal kupat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 10 cm  En:  7 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz bebek arabası modeli metal kupat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 7,5 cm  En: 7,5 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz bebek modeli metal kupat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 7,5 cm  En: 6,5 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz biberon modeli metal kupat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 10 cm  En: 4 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz bıyık modeli metal kopat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 2,9 cm En: 9,8 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz bulut modeli metal kopat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 6,3 cm En: 8,2 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz büyük vosvos araç modeli metal kupat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 7 cm  En: 12,5 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz çam ağacı modeli metal kupat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 10 cm  En: 8 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz çan modeli metal kupat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 8 cm  En: 8 cm..
43,22TL
Kurabiye, bisküvi ve şeker hamurlarının şekillendirilmesi ve kesilmesi işleminde kullanabileceğiniz çerçeve modeli metal kopat. Paslanmaz çelik saçtan imal edilmiştir. Boyutlar: Boy: 8,2 cm  En: 8,6 cm..
43,22TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 64 (6 Sayfa)