Menü
Sepetim

Patchwork & Kaşeler

Alfabe ve rakamlardan oluşan bu cetvel set ile şeker hamuruna ve kurabiyelerinize baskı yaparak şekil verebilirsiniz. Tutma kolaylığı sağlayan dizaynı sayesinde, çok kullanışlı bir akrilik set özelliğine sahiptir. Büyük harfler, küçük harfler, tüm rakamlar ve noktalama işaretlerinin bir ar..
100,85TL
Alfabe ve rakamlardan oluşan bu cetvel set ile şeker hamuruna ve kurabiyelerinize baskı yaparak şekil verebilirsiniz. Tutma kolaylığı sağlayan dizaynı sayesinde, çok kullanışlı bir akrilik set özelliğine sahiptir. Büyük harfler, küçük harfler, tüm rakamlar ve noktalama işaretlerinin bir a..
100,85TL
Şeker hamurlarınıza ve pastalarınıza kolaylıkla baklava deseni verin! Dilerseniz kesici olarakta kullanabilirsiniz.Büyük boyutu sayesinde pratik kullanım. Boyutlar:  7 mm  x  120 mm  x  165 mm..
86,44TL
Bu set ile şeker hamurlarını keserek ve kurabiye üzerlerine baskı yaparak harika figürler oluşturabilirsiniz. Tüm kesiciler transfer özelliğine sahiptir. Büyük Kesici: 5.3 cm x 3.5 cm Orta Kesici: 4.2 cm x 2.8 cm Küçük Kesici : 3.3 cm x 2.3 cm Kullanımı: Transfer Metodu:  Şeker hamur..
86,44TL
Transfer kalıplarıyla şeker hamuruna ve kurabiyelerinize baskı yaparak şekil verebilirsiniz. Bu şekilleri gıda kalemleri yada gıda boyaları ve fırça yardımıyla boyayarak çok güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Boyutlar: 1 Rakamı Mum: 3 cm x 1 cm Arabalı Bebek: 2,7 cm x 2,4 cm Bibero..
86,44TL
Artık pastalarınıza istediğiniz metni kolayca yazabilirsiniz! 26 Harf bir arada. Harf Boyutu: 5.0 cm x 3.5 cm Kullanımı: Transfer Metodu:  Şeker hamurunuzu mümkün olduğunca ince bir şekilde açın.  Daha sonra Pastime kesici ile üzerine bastırın.  Şeker hamuru kesicinin içine g..
201,70TL
Artık pastalarınıza istediğiniz sayıları kolayca yazabilirsiniz! 10 Rakam bir arada. Kesici Boyutu: 5.0 cm x 3.5 cm Kullanımı: Transfer Metodu:  Şeker hamurunuzu mümkün olduğunca ince bir şekilde açın.  Daha sonra Pastime kesici ile üzerine bastırın.  Şeker hamuru kesicinin i..
129,67TL
Transfer kalıplarıyla şeker hamuruna ve kurabiyelerinize baskı yaparak şekil verebilirsiniz. Bu şekilleri gıda kalemleri yada gıda boyaları ve fırça yardımıyla boyayarak çok güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Boyutlar: Gül: 3cm x 2 cm Manolya: 2,8 cm x 3,8 cm Nilüfer: 3 cm x 3 cm ..
86,44TL
Patchwork kalıplarıyla şeker hamurunu keserek şekil verebilirsiniz.            Özellikler: Boyutlar: 18 cm x 3,5 cm Desen Kalınlığı: 8 mm Sürekli formu sayesinde istenilen uzunlukta kesebilme Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden..
72,04TL
Jem alfabe setindeki harfler ile şeker hamuruna ve kurabiyelerinize baskı yaparak şekil verebilirsiniz. Tutma kolaylığı sağlayan dizaynı sayesinde, çok kullanışlı bir akrilik set özelliğine sahiptir. Büyük harfler, küçük harfler, tüm rakamlar ve noktalama işaretleri içeren 2 kutulu 74 par..
216,11TL
Jem alfabe setindeki harfler ile şeker hamuruna ve kurabiyelerinize baskı yaparak şekil verebilirsiniz. Tutma kolaylığı sağlayan dizaynı sayesinde, çok kullanışlı bir akrilik set özelliğine sahiptir. Büyük harfler, küçük harfler ve noktalama işaretleri içeren 64 parçalı bir settir. Kulla..
216,11TL
Jem baby setindeki figürler ile şeker hamuruna ve kurabiyelerinize baskı yaparak şekil verebilirsiniz. Tutma kolaylığı sağlayan dizaynı sayesinde, çok kullanışlı bir akrilik set özelliğine sahiptir. Bebek, biberon, emzik, puset, patik ve uğur böceği figürleri içeren 6 parça..
86,44TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)